Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás vagy...

Nemzetközi gazdálkodás vagy pénzügy és számvitel? Melyik éri meg jobban? Melyikkel könnyebb jól fizető munkát találni?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, mert nyelvekből nagyon jó vagyok (két felsőfokú nyelvvizsga, mellette egy nyelvet tanulok magamtl, abból középfok nyárra meglesz, és még a nyelvtanulással bőven nem végeztem), ami ugye a nemzetközi gazdálkodásnál nagyon hasznos.


Viszont matekból is jó vagyok, értem is, és szeretem is, ami a pénzügy és számvitelnél előny. Itt viszont nem tudnám olyan nagy hasznát venni a nyelvérzékemnek.


Ti mit gondoltok? Mindenki véleménye érdekel, a válaszokat köszönöm előre is ! :)



2016. jan. 21. 19:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A ZSKF-es válaszoló vagy trollkodik vagy elírta. Alulról dobogós az a suli :)
2016. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!