Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a levelezős...

Mit gondoltok a levelezős szakokról?

Figyelt kérdés

Nyíregyházi Főiskolára gondoltam..munka mellett el lehet e végezni egy levelezős szakot? Vagy nagyon nehéz? Mikor kell bejárni suliba így?

( amúgy most végeztem el egy szakot, de most dolgozok, és később szeretnék még diplomázni)

22L



2016. jan. 23. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Én arra jöttem rá, hogy a tehetség nem feltétele a diplomának.


Előbbi aranyat ér, utóbbi meg csak egy cimke...

2016. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

Itt egy példa...


Csak nézd végig a videót.


https://www.youtube.com/watch?v=4LMMG1abVUQ


Aztán nézd meg a feltöltés dátumát, majd a nézettséget..


A dolog önmagáért beszél...

2016. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Milyen szakot? Amúgy természetesen el lehet,különben nem létezne levelezős képzés. ;) Persze azért munka mellett nehéz. Nálunk azért könnyítenek rajtunk, mert pl. kevesebb a beadandó, ill. jobban alkalmazkodnak. Ezt úgy értem, hogy pl. bioszból a dokumentált tanösvénylátogatást ki lehetett váltani egy esszével és egy herbáriummal, a tanár mondta is, h tudja, h nem feltétlenül van időnk kirándulgatni. Viszont a vizsgakövetelmény ugyanaz (természetesen, különben nem is érne semmit a diploma), együtt vizsgázunk a nappalisokkal.
2016. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Sokan megcsinálták már, és váltottak is az új diplomájukkal.


"a tehetség nem feltétele a diplomának."


- De a diploma feltétele lehet bizonyos munkaköröknek.

2016. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igazából még nem tudom milyen szakot végeznék, majd nézelődok az NYF honlapján, majd ahogyan a jövő hozza,még elgondolkodok rajta.

most turizmus vendéglátás FOSZK szakon végeztem, de ugye ezt csak oklevelet ad, ezzel nem sokat érek sajnos. na de egy diplomának jobban örülnék :)

2016. jan. 23. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!