Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudok érettségi vizsgára...

Hol tudok érettségi vizsgára jelentkezni?

Figyelt kérdés

Már van érettségim, de van egy tárgy amiből javítani szeretnék.

Postai úton szeretném benyújtani a jelentkezést, de a kitöltendő dokumentumokat honnan tudom letölteni? Az világos, hogy az oktatas.hu-ról, de ott pontosan hol keressem? Mert sajnos nem találom, és úgy tudom, január közepétől elérhető.

Már minden szükséges információt elolvastam, de nem lettem okosabb.

" Ha a kormányhivatalban nyújtja be a jelentkezését, a postai út esetében a jelentkezési lap augusztus második felétől és január közepétől letölthető a www.oktatas.hu honlapról, ezt kell a kitöltés után a szükséges mellékletekkel együtt postán megküldeni a kormányhivatalnak. (A mellékletek listája a kitöltési útmutatóban szerepel.)"

Csak sajnos az a baj, hogy a honlapon SEHOL nem találom :( Vagy még nem jelent megy?

Valaki segítsen légyszii!!!!



2016. jan. 24. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt azt írják, hogy közvetlenül a főoldalról lesz elérhető, de mivel ott én sem találom, talán még nem került fel

2016. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nincs fent,én is erre várok..
2016. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2016. jan. 24. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Már fent van!:))
2016. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2016. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) És hogy kell? :D Csak kitöltöm a nyomtatványt, kinyomtatom, hozzácsatolom azt a papírt ami bizonyítja hogy kifizettem a vizsga díját, berakom egy borítékba és feladom postán? Címnek meg a kormányhivatalt kell írni? :D:D:D
2016. febr. 7. 21:30
 7/9 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés Mit jelent az hogy hagyományos rendszerben?


" Szintemelő és ismétlő érettségi vizsgára történő jelentkezés esetén a jelentkezési lapon az adott vizsgatárgyra vonatkozóan a már meglévő érettségi eredmény tényét „A vizsgatárgyból érettségi eredménnyel rendelkezem” felirat alatt kell jelezni a megfelelő oszlopban (hagyományos rendszerben; középszinten vagy emelt szinten) az „igen” szó feltüntetésével.


Neten se találtam róla semmit, hogy ez mit jelent... valaki segítsen köszii !

2016. febr. 8. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyományos rendszer=2005 előtti.
2016. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. febr. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!