Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZIE Gödöllő gépészmérnök,...

SZIE Gödöllő gépészmérnök, vagy SZE Győr gépészmérnök? Májusban érettségizem, és nem tudom eldönteni, hogy melyik iskolát jelöljem első helyre.

Figyelt kérdés
Mindkettő egyetemről van ismerősöm, és mindkettő dicséri természetesen a sajátját. Zalai vagyok, az is egy fontos szempont, de valamiért Gödöllő az ami jobban tetszik. Érdekelne a ti véleményetek is, hogy melyik egyetem a jobban elfogadott, illetve melyik nyújt jobb képzést. Győrben voltam nyílt napon, nagyon szép hely és modern, Gödöllőről viszont tényleg sok jót hallottam.

2016. jan. 25. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
SZE Győr mindenképp. :)
2016. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SZIE
2016. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még jöhetnek, meg kicsit indokoljátok meg légyszi :)
2016. jan. 26. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:

A SZIE-t javaslom.


A SZIE egy valódi egyetem, ami már az alapításakor is egyetem volt, gépészkara MAB által akkreditált doktori iskolával rendelkezik, tehát a szakma legmagasabb szinten művelhető itt, oktatóit képes saját maga kiképezni. Gödöllő egy kellemes hely.


A SZE győri kara mindig is gyengécske főiskola volt, csak az integráció miatt hívják egyetemnek. Gépészeti szakterületen nincs MAB által akkreditált doktori iskolája, ami azt jelenti, hogy a Karon nincs összesen legalább 7 olyan professzor akinek a szakmai-tudományos teljesítménye a nem túl magas törzstagi követelményeknek meg tudna felelni. Ez egyúttal azt is jelenti, hogy gépész egyetemi tanárait nem képes saját maga kiképezni, hanem más gépész karokról kell importálnia azokat. Győr is egy kellemes hely.

2016. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod ! :)
2016. jan. 27. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!