Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a SZIE (Gödöllői...

Milyen a SZIE (Gödöllői Egyetem) gépészmérnök kara? Milyen ott a diákélet?

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjtátok le a szokásos BME-s szövegeket,olvastam már őket egy párszor.

2012. júl. 25. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A diákélet milyen drágám? Ajánlom figyelmedbe az Agymosoda és a 8-as előadó nevű kultúrhelyeket!! :D

Én mindenféleképp kollégiumot javaslok, kétágyasban vagyok, imádom. Hétköznap összeülünk és segítünk egymásnak tanulni, hétvégén félmeztelenül rohangálunk egyik szobából a másikba. :D

2012. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tamás_@ válasza:

****Új GÉPÉSZEK***


Biztos tudjátok, hogy ez a szak nehezen végezhető el és a felvettek kb. 60%-a megbukik az első félévben! MIÉRT? És MIT tegyetek ellene? Nézzétek meg ITT:


[link]

2012. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most végzett ott a barátom, a kb. 200 emberből 30-an tudtak diplomát szerezni és a legtöbb, mint pl. a barátom is továbbra sem ért semmihez. Megvan a gépészmérnöki diplomája és ha azt mondom imbuszkulcs, akkor csak pislog, hogy az meg micsoda...pedig keményen tanult, amit tanúsítani tudok.
2012. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!