Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek tovább tanulni?

Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok elég jó tanuló de lassan elkéne döntenem hova menjek tovább tanulni.. Elég jók a jegyeim többnyire négyes ötösök a matek kicsit nehézkes meg a földrajz de nem vészes. Érdekel az informatika, gépektől mobilokig főleg a programozás, ja és böhönyén lakom (somogy megye) na a kérdés adott. Ötlet?

2016. jan. 25. 19:10
 1/4 anonim válasza:
ez attól is függ hogy szakmát akarsz-e először és utánna érettségit vagy egyből érettségit. Ha nagyon érdekel az infó szak akkor én Pécsen a zipernowsky károly ajálom vagy 508 simonyi károlyt elektro szakra
2016. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem igen tudom szted mi lenne a jobb?
2016. jan. 26. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
menj a Pápai Református Gimnáziumba! Legjobb hely a világon!!!
2016. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jók a jegyeid, akkor nem ajánlom a zipernowskyt és az 508-at Pécsett. Hiába adnának jó kpzést, sajnos gyűjtők, a leggyengébbek és a problémásak járnak oda.

Járhatsz informatika tagozatra. Nagy Lajos, Janus, Babits gimnáziumban vannak pl. Ha itt leérettségiztél, utána még mindig mehetsz OKJ-re, egyetemre is. De nem mindegy, hogy milyen környezetben töltöd a 4 évet.

2016. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!