Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki mit tud a Kaposvári egyetem...

Ki mit tud a Kaposvári egyetem, lótenyésztő-lovassportszervező agrármérnöki szakról?

Figyelt kérdés
Akármi jó ha írtok róla, minél többet szeretnék megtudni a képzésről, ami csak vele kapcsolatos :)

2016. jan. 25. 19:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És azt jól tudom, hogy ha már az alapszakot elvégeztem és megyek valamelyik specializációra, akkor, ahhoz már nyelvvizsga kell, hogy mehessek rá? Vagy ez nem úgy van? Mert tudom, hogy mesterképzéshez kell már nyelvvizsga
2016. febr. 7. 18:06
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az alapszakban benne van a specializáció is. Alapszakos(BSc) diplomát meg sem kaphatod, míg nincs nyelvvizsgád. És amíg nincs alapszakos diplomád, addig nem mehetsz mesterképzésre sem. Egyébként ennek a szaknak nincs mesterképzése.
2016. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat :))
2016. febr. 11. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!