Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valakinek kérdése egyetemm...

Van valakinek kérdése egyetemmel kapcsolatban? Vagy esetleg azzal kapcsolatban hogy lehetséges egyszerre két szakon tanulni?

Figyelt kérdés
Most indítok egy blogot és ahhoz keresek kérdéseket amivel segíteni tudok másoknak dönteni. Vagy csak érdekes lehet esetleg hallani ilyesmiről is összeszedve egy helyen.

2016. jan. 28. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen honlap van, amikről lehet tudni, hogy hivatalos források, szerintem semmi értelme nem lenne egy ilyen témájú blognak. Hacsak nem kifejezetten valamilyen ritka helyzetben való konkrét személyes tapasztalatokról írsz, praktikus gyakorlatias információkkal és tanácsokkal.
2016. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
személyesre tervezem főleg mert az egyik szakom angolul van teljesen a másik pedig magyarul és kevés embert ismerek aki ilyen kombinációt csinál, csak bevezetőnek gondoltam általánosan mert elég sok kérdést kaptam a hivatalos források ellenére is és gondoltam hátha van akinek szüksége lenne válaszra :)
2016. jan. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!