Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire hatékony tanulási...

Mennyire hatékony tanulási módszer az ha hangfelvételként rögzítek néhány leckét és relaxált állapotban 4-5-ször meghallgatom azt?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 14:54
 1/5 anonim válasza:
szerintem egyén függő, ha én próbálnám pl teljesen haszontalan lenne, de az biztos hogy nem annyira hatékony mintha leülnél és "hagyományosan" tanulnál
2016. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha kiegészítésként használom a hagyományás tanulás mellett? Teszem fel, ha például megtanulok egy esszét, amiből 1 hét múlva dolgozatot kell írnom, és ezt megtanulom hagyományosan hétfőn, utána meg a hét többi napján meghallgatom a hangfelvételt. Jó megoldás ez arra, hogy ne felejtsem el azt, amit megtanultam?
2016. jan. 31. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Most miből áll kipróbálnod? Mi nem tudhatjuk, neked mennyire hatékony.
2016. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te hallás vagy látás alapján tudsz jobban megjegyezni dolgokat. De arra biztos jó, hogy ha már megtanultad, hogy ne felejtsd el.
2016. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szöveg nekem személy szerint jobb, ha valami konkrétat akarok átolvasni, nem kell hallgatnom a felvett tartalmat, míg sorra kerül. Ha mondjuk Neked bevált, beválik ez a módszer akkor ismétlésre jó lehet buszon, metrón...
2016. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!