Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok aftára (aphta) valami...

Tudtok aftára (aphta) valami bevált módszert ami már néhány nap alatt hat?

Figyelt kérdés
Múlt héten elharaptam a szám és rá már egy nappal aftás lett és az a legrosszabb,hogy a rákövetkező napon még társult hozzájuk három. Az egyik épp az ajkam alatt helyezkedik el ami ha kinyitom a számat látszik, és a másik meg lent az ínyemnél a harmadik meg pont a felső fogsornak az ínynél. Szóval azóta a fogmosás nem egy leány álom. Van itthon egy Aquafres szájöblögető amit azóta használok de semmi javulása sincs.

2014. jún. 13. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
e vitamin olaj pl e vitamin kapszulabol. az nagyon jo ra, meg persze fertotleniteni kell rendszeresen. hidrogen peroxid jobb mint az alkohol mert nem csip csak nagyon ritkan picit. gyogyszertarban lehet venni
2014. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A legjobb szerintem:


[link]

2014. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. jún. 13. 22:33
 4/8 anonim válasza:
Nekem az echinácia csepp (nem biztos, hogy így írják) és a szájvíz segített.
2014. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az előzőhöz hozzátenném, hogy ezeket csak akkor használd, ha az afta a szájüregben van.
2014. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is folyamatos afta problémával küzdő egyén vagyok és megértem az elkeseredést, hogy szinte SEMMI nem tünteti el. A vény nélkül kapható szájöblögetőket ( Corsodyl és társai) kb kiröhögi az aftám...Remélem sikerül valami jó szert taálni ami hamar eltünteti
2014. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szabad aftával csókolózni ?
2014. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Neomangol tabletta! Nem rég próbáltam egy negyedet pici vízben feloldani és fülpiszkálóval ecsetelgetni először nagyon fog fájni, de ha reggel este fogmosás után megcsinálod 2 nap után már egyáltalán nem fáj az afta. Ez egy klóros tabletta egyébként fertőtlenítésre tárgyak fertőtlenítésére használják, de gyökérkezelt ínyre is hatásos csak tilos lenyelni ezért is mondom hogy inkább ecsetelj, mint öblögess vele!
2014. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!