Cnc Programozás?

Figyelt kérdés
Cnc programozást szeretném megtanulni teljesen a nulláról!Cnc-Forgácsoló szakmám van tanfolyamon végeztem el és sajnos nagyon gyenge oktatást kaptam majdnem nulla a tudásom!De tetszik ez a szakma megvannak a könyveim és szeretném megtanulni a cnc programozást illettve gépkezelést mert ha ezeketet tudnám rengeteg lehetőségem lenne elhelyezkedni!Elkezdtem tanulni és szembesültem néhány problémával!Arra jöttem rá tanulás közben hogy a programozáshoz tisztában kell lennem a sima esztergálás menetével ismernem kell a szerszámokat és hogy melyik mit csinál a fémmel?Na most ehez kellene nekem valamilyen könyv vagy neten valamilyen tananyag hogy az alapokat megtanulhassam hogy nekiálhassak a programozást is tanulni!

2016. jan. 31. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


nem tudom, mennyire segítenek ezek, de hátha

2016. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
na még egy!-remélem nem hozzám kerülsz tanulónak!
2016. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az 52%-os 2#-es hozzászólót kirakhatnák már innen. Kicsit kezd unalmas lenni, hogy minden cnc-s kérdésnél jön a vén hülye, és elkezd kioktatni, meg hogy ne gyere ide. Mivan ennyire félsz, hogy elveszik a munkádat? Ne legyél önző, mert nem éltek örökké, és szükség van utánpótlásra. Vagy azt hiszed 120 évesen is te leszel a szaki? Mi az isten bajod van neked minden tanulóval?
2016. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs rossz tanuló csak rossz tanár van!!!
2016. jún. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!