Mi legyek, ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Igen, ismét egy ilyen kérdés. :)

Milyen szakokat, illetve milyen egyetemeket tudnátok nekem ajánlani?


Lány vagyok, angol középfokú nyelvvizsgám van, és ez az egyik kedvenc tantárgyam is. Jó problémamegoldó képességgel rendelkezem, kreatívnak tartom magam. Jelenleg eü szakközépbe járok, de az ápolói szakma nem igazán érdekel. Orvos sem szeretnék lenni. Bioszból és egészségügyi alapismeretekből lesz emelt szintű érettségim. A legtöbb tantárgyat szeretem, viszont a töri nem tartozik a kedvenceim közé. A többi érettségi tantárggyal nincs különösebb gondom, szorgalmam megvan és viszonylag könnyen tanulok. Az átlagom jó, 4,8-4,9 között mozog.


Olyan szakmát szeretnék, amit megbecsülnek és viszonylag hiányszakma, amivel könnyű elhelyezkedni.

Szeretek emberekkel foglalkozni, nem szeretem a monotonitast, ezért szeretek mindig új kihívások elé nézni, szeretem a változatosságot.

Régebben a média és kommunikáció, a jogi szakmák és a pszichológia érdekelt.


Remélem tudtok nekem segíteni! :)



2016. febr. 6. 14:03
 1/1 anonim válasza:

Esetleg állatorvos?

Igaz ahhoz szükséges biosz és kémia emeltszintű...

2016. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!