Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskolai végzettségű ápolókén...

Főiskolai végzettségű ápolóként pályamódosítás?

Figyelt kérdés

10 évet töltöttem az egészségügyben, 34 éves vagyok.

Váltani szeretnék.

Várom a tippeket:

- Főiskolai ápolói végzettséggel kórházon kívül hol és milyen munkakörben tudnék elhelyezkedni?

- Introvertált lettem, szívesen váltanék olyan foglalkozásra, ahol egyedül dolgozhatok, nincsenek idegesítő kollégák és KIHÍVÁST jelent.


2016. febr. 6. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Most akkor annyira introvertált lettél, hogy betegek se legyenek?
2016. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben külföldre mennék idősgondozónak, egy ember mellé.
2016. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy mentősnek mehetsz, vagy valami üzletkötőnek, értékesítőnek. De leginkább menj külföldre, akár kórházba is. Ott nyugodtság van.
2016. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ti hol olvastátok, hogy beszél idegen nyelvet?
2016. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert nem olvastuk, még beszélhet. A diplomája mellé miért ne lehetne nyelvvizsgája? Amúgy meg egy középfokot az ember kevesebb, mint egy év alatt tud produkálni, ha akar.

Egyszer a vonaton futottam bele Ausztriában dolgozó idősgondozóba, neki sem volt magasabb nyelvtudása. A diploma meg kifejezetten előny ilyen pozícióba!

2016. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendelkezem nyelvvizsgával. Tervezzük is, hogy kimegyünk külföldre.

Elegem lett a magyar egészségügyből, az eszközhiányból, a körülményekből, abból hogy nem lehet belőle megélni.

Másrészt már nagyon nehezen viselem az éjszakázást, a hétvégéket, az ünnepnapokat az ügyeletben.

Akár radikálisan is pályát váltanék, de ha őszinte akarok lenni magamhoz, fogalmam sincs hogy mihez kezdjek. Csak annyit tudok, hogy legyen kihívás benne, mégis legyen nyugis és ne kelljen a kollégák "hangulatváltozásait" elviselnem. Pláne a sok nőét nem. Ezúton is bocsánat a nőtársaimtól, de ha sokan vannak egy helyen....... Kegyetlenek tudnak lenni.

2016. febr. 6. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisgyermekgondozó egy bölcsiben.A végzettséged alapján szerintem oda is el mehetsz dolgozni.
2016. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!