Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két félév alatt összesen...

Két félév alatt összesen minimum 30 kredit kell?

Figyelt kérdés
A PPKE-BTK hallgatója vagyok (nem tudom mennyire számít-e gondoltam kiírom) a kérdésem az lenne ,hogy 2 félév alatt összesen minimum 30 kreditet kell ,hogy összegyűjtsek ahoz ,h ne rúgjanak ki? Csak mert ez volt az első félévem és volt pár tantárgy ami nem sikerült így csak 22 kreditem van.

2016. febr. 10. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
30 vagyis asszem mar 36 kredit 2 szemeszter alatt szabaly arra van h ne vegyek el az allami tamogatast
2016. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már 36
2016. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha államin vagy akkor az még csak félsiker, ha meg van a 36 kredit, mert nézik a súlyozott átlagot, hogy átrakjanak-e avagy sem önköltségesre.
2016. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi kifelejtettem: önköltséges vagyok. Akkor is 36 vagy kevesebb?
2016. febr. 11. 08:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha onkoltseges vagy akkor neked nemnszamit hogy megvan- a 36 kredit 2 szemeszter alatt
2016. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!