Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Balkezesként fogorvos vagy orvos?

Balkezesként fogorvos vagy orvos?

Figyelt kérdés
Továbbtanulás előtt allok és a két szak valamelyikére szeretnék menni. Van abbol bármi hátrányom hogy balkezes vagyok? El lehet vegezni az orvosit vagy fogorvosit balkezesként?

#Bal‚kéz‚iskola‚egytem‚orvos‚fogorvos‚tovább‚tanulás‚érettségi
2016. febr. 12. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. A balkezesség nem fogyatékosság, hanem egy adottság. Én hétköznapi életben csak néhány hátrányát érzem (pl. csak balkezes ollóval tudok vágni), nem igazán akadályoz semmiben.
2016. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik volt osztálytársam balkezes, sikeresen elvégezte a fogorvosit.


Mesélte viszont, hogy a fogorvosi székek mindegyike jobbkezeseknek készül, így őneki a pácienseket sokkal jobban hanyatt kell döntenie a székben, hogy ugyanúgy hozzájuk férjen, minta jobbkezes lenne. Szóval itt inkább a betegeknek hátrány, hogy a fogorvos balkezes, nem pedig az orvosnak.

2016. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!