E-felvételi segítség?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy baj-e ha a bizonyítványom lapjai színesen lettek szkennelve vagy sem?

Egy osztálytársam mondta, hogy ő a fénymásolatát szkenneltette, mert csak úgy fogadják el?

Ez igaz?


Bocsi, csak biztosra szereznék menni.


Köszönöm!



2016. febr. 12. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly jelentkeztem, színesen szkenneltem mindent.

Most kezdtem a második félévem. :)

2016. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj, már megijedtem :D.

Nagyon köszönöm!! :)

2016. febr. 12. 20:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyit még kérdezni szeretnék, hogy a kilencedikes év évig osztályzatok kellenek vagy nem?
2016. febr. 12. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor kellenek ha benne van vmelyik vittpontodba, pl föcit vagy kémiát viszel és nem vagy faktos belöle, tehát csak 9-10.be tanultad
2016. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én a fizikát viszem, amit csak 10.osztályig tanultunk.

Akkor ezek szerint nem elég a tizedikes év végi bizonyítvány? A kilencedikes is kell?


Köszönöm!

2016. febr. 12. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Én feltöltöttem 9. osztálytól kezdve a lapokat, pedig nekem nem kellett volna. Ez nagy baj?

Illetve pdf dokumentumban az egészet (egy pdf oldalon kettő bizonyítványi oldal is van egymás mellett). Ez ugye nem lesz probléma?

2016. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az hogy színes vagy nem, teljesen mindegy. A lényeg, hogy olvasható legyen.

Azokat az oldalakat szkenneljétek be, amik szükségesek a pontszámításhoz. Vagyis ha a fizikát 9. 10.ben tanultad, akkor azokat, majd a 11 és ha megkapod a 12-t később.

2016. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!