Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok ajánlani könyveket...

Tudnátok ajánlani könyveket érettségire való felkészüléshez?

Figyelt kérdés
Megköszönném. :)
2016. febr. 14. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
tankönyv
2016. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hááát..nem pont erre gondoltam. :D Tankönyven kívül?
2016. febr. 14. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen tantárgy,milyen szint.
2016. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden érettségi tantárgyból, középszinten.
2016. febr. 15. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:

bioszból én a Panemsuli zöld könyvét ajánlanám.

Ezt: [link]

Töriből a Száray Miklós féle könyvek-munkafüzetek jók.

Ez a könyv és társaira gondolok. Én ebből tanultam és szerintem megfelelőek. [link]

Angolból emelteztem,így nem tudok nyilatkozni. Bár én megvettem az 1000 kérdés 1000 válasz könyvet. Neked a középszintű való akkor,ez lefedi a szóbeli részét. Írásbelire nem tudok mondani semmit.

Matekra se tanultam nagyon :D. Ott is,mint más tárgyakból,megcsináltam az előző évek feladatsorait,illetve a neten néztem videókat,azokról a részekről,amelyek nem mentek.

Én ezt az oldalt néztem: [link]

Igaz hogy csak pár videó ingyenes,de azt hiszem nyáron egy ezresbe került,megvenni az összes videót. Ahogy látom,mostmár 4000 forint,de még mindig olcsóbb,mint egy magántanár.

Magyarból se vettem semmilyen könyvet. Így erről se tudok nyilatkozni.

Viszont ami fontos,ha van tételed,azt is megtanulnám érettségire. Mert én tavaly érettségiztem,és ha megtanultam volna a szóbeli tételeket töriből,akkor tuti megírtam volna 90% fölé az írásbelit. Már bánom :D

Szóval én ezeket ajánlanám. Ha van kérdésed,vagy kell valamilyen tétel és megvan,elküldöm szívesen :D

2016. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!