Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem vagyok matekzseni, nem...

Ha nem vagyok matekzseni, nem vagyok oda a fizikáért, de az informatika nagyon érdekel, akkor milyen szakra kellene mennem?

Figyelt kérdés
Nem az van, hogy nem szeretem a matekot, hanem csak hogy magamtól általában egyáltalán nem jövök rá az összefüggésekre, nem vagyok megáldva matek-logikával. Egyébként a kémiát is szeretem, a biosz is jöhet, az idegen nyelvek nem akadályok. Még van két évem.
2016. febr. 16. 16:55
 1/2 anonim válasza:
Ha infóra mész, ott is lesz matekod. Infó és kémia kéz a kézben jár. De nem vészes teljesíteni a matek tárgyakat. Igaz, nem könnyű, de kellő szorgalommal sokra mehet az ember. 2 év nagyon sok idő, ne görcsölj rá a témára. Lehet nem is szereted annyira az infót. Én is orvos akartam lenni, de utánna rájöttem hogy sem a bioszt, sem a kémiát nem szeretem. 12. közepén jöttem rá hogy mit is akarok valójában csinálni. Lehet hogy nem döntöttem akkor sem jól, de most élvezem és szeretem azt amit csinálok.
2016. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ajánlani tudom a bionikát. :) Mindegyik kell hozzá, de a kémia és az informatika a legfontosabb. ;)
2017. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!