Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakma illik hozzám?

Milyen szakma illik hozzám?

Figyelt kérdés
Szeretem az angol nyelvet és a francia is egész jól megy, bár inkább az angol. Szeretnék is mindkettőből nyelvvizsgát tenni ha minden jól alakul. Ezeken kívül matekból vagyok jó, de nem nagyon érdekel csak értem. Szeretek kreatív dolgokat csinálni, de nem nagyon tudok rajzolni. Lakberendező szakot is nézegettem, de mindenhol kérik sajnos a rajztudást és gondolom a művészettörténet sem ártana ha menne. A többi tantárgy nem igazán keltette fel érdeklődésemet. Szeretnék utazgatni, bár még nem voltam túl sok helyen, de élvezem megismerni más országok szokásait. Nem szeretek magolni, jobban szeretem ha megérteni kell inkább a tananyagot, de persze ez nem mindig lehetséges. A földrajzzal nem igazán tudom, milyen lábon állok, mert nagyon élvezem mikor a különböző helyekről tanulunk de a történelmi/politikai hátterük nem érdekel túlzottan.

2016. febr. 17. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
informatika hogy megy? ha jól akkor én a helyedben valami mérnökinformatikus irányába sodródnék, ahhoz kell a matek, meg az hogy értsd amit csinálsz. erre most nagy a kereslet a technológia fejlődése miatt, valamint egy fejlesztő informatikus nagyon NAGYON jól keres manapság
2016. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az informatika is jól megy, sőt abból idén előrehozott érettségit is teszek, de nem hiszem, hogy szeretnék egész nap egy gép előtt ücsörögni. Engem jobban foglalkoztatott az informatikában is például mikor powerpointos prezentációt kellett csinálni és arra törekedtem minél kreatívabb és szebb legyen. Nem szeretem sokáig ugyanazt csinálni. (például most informatika órán már 3 hónapja egy témát veszünk és hamarosan megőrülök tőle) És őszintén nem is nagyon tudom pontosan mivel is foglalkoznak azok az emberek akik olyan szakra mennek, mert nem ástam bele magam a témába.
2016. febr. 17. 17:04
 3/3 A kérdező kommentje:
A másik "gondom" az informatikával, hogy nem túl népszerű a lányok körében és tudom hülyeség lenne csak e-miatt nem menni, de ha nagyon érdekelne ez az egész biztos nem lennék olyan hülye hogy e-miatt ne tanuljam ezt.
2016. febr. 17. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!