Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítséget kérnék! Van valami...

Segítséget kérnék! Van valami speciális érettségi, ha a normális érettségi idején nem tudok ott lenni?

Figyelt kérdés
Talán egyszer olvastam arról, hogy van sportolóknak, meg olyanoknak érettségi, aki pontosan tudja hogy a rendes időponton nem tud részt venni. Igaz ez? Én is így vagyok, és jó lenne, ha előtte megírhatnám.

2016. febr. 27. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet előre megírni, nem fognak két tesztsorozatot egy vizsgaidőszakban ellőni. Olyat lehet, hogy kérelemre az igazgató engedélyezheti, hogy írásbeli helyett két szóbelit tegyél. De hogy őszinte legyek, mégiscsak tisztességesebb az érettségi idejére eső versenyt kihagyni. A záradékban mindenesetre benne lesz, hogy nem írásbeliztél.
2016. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudsz ott lenni, akkor választhatod az október-novemberit vagy várhatsz még egy évet. Én még ilyenről, hogy valaki (verseny miatt) szóbelizzen írásbeli helyett nem hallottam. Végül is az érettségi megvár. :)
2016. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Az érettségin ott kell lenni, és kész. Ha az olimpián indulsz, halaszd el az érettségit a következő időszakra.
2016. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi miatt nem tudsz részt venni?
2016. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!