Mit tanácsoltok? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
11. osztályos tanuló vagyok. Igaz, még csak jövőre érettségizek, de már most nagyon felek, hogy mi lesz a tovabbtanulassal. Most rendészeti szakkozepbe járok, valamilyen szinten érdekel is ez az egesz, de mivel szinteveszto vagyok, igy egyertelmuen kilőve. A masik problémám az, higy valahogy nem jövök ki jol a matekkal. Inkabb tori es a magyar az erősségem. Viszont se nyelvvizsgám, se emelt szintű erettsegim nem lesz. Viszont jo vagyok angolból is. Az igazságügyi igazgatási alapszakot neztem eddig ki, de nemtudom hogy ez erdekelne-e engem. Valakinek valami vélemény? Mar jópár tesztet kitöltöttem, es a legtobb esetben kereskedelem es marketinget javasolt. Ez érdekelne is engem, csak ugy Hallottam hogy itt azert nem gyenge a matek. Szerintetek túlélhető? Teljesen tanácstalan vagyok. Mit javasoltok?
2016. febr. 29. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy angolból, mindenképpen szerezz egy nyelvvizsgát, középfokút nem olyan nehéz összehozni egy könnyebb típusú vizsgán. Az is pluszpontot ér a felvételin és a munka világában se utolsó, ha van papírod a nyelvtudásról.
2016. febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rossz a hozzáállás. Mi az, hogy nem lesz emelt szintű érettségid? Akkor csinálj. Ez ma már alap, ha akarsz kezdeni valamihez az életben.
2016. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!