Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Mit tanácsoltok, javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az alábbi lenne a "problémám".. 18éves vagyok, egyedülálló. És az utóbbi hónapban kezdtem rájönni, hogy kéne valaki mellém, meg szeretnék szerelmes lenni, és szeretném ha lenne egy barátnőm. Nem "divatból" mint a mai fiatalok tökmindegy hogy ki csak legyen,tisztelet a kivételnek.,hanem mert tényleg. Szeretnék vele lenni,szeretni,stb.. És már egyre nehezebb ezt elviselnem. Nem vagyok egy szépség de nem is csúnya, magas vagyok, majdnem 2méter, az átlagnál teltebb , mondhatni h ducibb, de nem úgy nézek ki mint egy viziló. Mit tanácsoltok, hogy hol ismerkedjek? Hol lehet jó sikeraránnyal találni egy társat,barátnőt aki valamennyire jól is kinéz meg kedves is. Diszkó kivételével, mert nem ez a átlagos fiatal vagyok, hogy szét partyzom az agyam, éjjel nappal diszkóba vagyok és azt sem tudom hogy érek haza, hanem egy magamnak való, magányos kissé, és valamennyire visszahúzódo amíg meg nem ismerek valakit tehát nem könnyen oldódok.Ti mit csinálnátok a helyemben? Mit javasoltok, mert ez így már nem állapot, és egyre szarabb. Légyszíves a kritizáló,sértő kommenteket mellőzzétek. Köszönöm előre is.
2012. szept. 20. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerkedésnél jobb ha elfelejted a sikerarányt,ha csak nem vagy gondolatolvasó,mert nincs semmilyen trükk arra,hogy hogyan lehet tutira becsajozni.Vagy tetszel a lánynak,vagy nem ízlés függő és minden embernek más a zsánere.Amúgy 4 éve járok veled egy cipőben és még nem tudtam sikert felmutatni,pedig 7.-8. szaladtak utánam a lányok(és nem nem voltam tini bálvány kinézetű én voltam az iskola félénk visszahúzódó csöndes gyereke aki többnyire egymagában kóválygott valahol szünetekben és szerintem kifejezetten okádék vagyok).

Kezdj el emberek közé járni(könyvtár,vagy valami ilyesmi helyre) és próbálj ismerkedni.

21/F

2012. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én azt hittem csak én vagyok ilyen szituban, de hát akkor nem. Mindegy ez ettől függetlenül nem vigasztal de hát ...nem tudom. nehéz.. Könyvtárba?? És ott mit csináljak? Az annyira nem ilyen csajozó hely, bár nem tudom.. Egy próbát megér..



(Várom a többi válaszokat)

2012. szept. 21. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy egyedül, tök tipikus (sajnos). Ismerkedni bárhol lehet, könyvtárban, múzeumban, bárhol, ahol emberek vannak. A gond inkább az, hogy a tizedik emeletről akarsz leugrani. Igazán még csajt nem szólítottál le, nem beszélgettél vele, de már rögtön nagy dolgoban gondolkozol, szeretnél komoly kapcsolatot stb. Azt szokták mondani, hogy minden azzal kezdődik, hogy oda tudj köszönni, ha ez nem megy, akkor a többi sem fog. Az egyik haverom ezt úgy tanulta meg, hogy utcán, miközben sétált, odaköszönt lányoknak, mintha ismerné őket (iskolából, edzésről, akárhonnan). Nem állt le eleinte velük dumálni, csak egyszerűen azon dolgozott, hogy legalább az kényelmes legyen számára, hogy odaköszön, aztán lehet építkezni. Ez tényleg csak így megy, olyan ez, mint a ház építése.
2012. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Golan Trevize ***** válasza:
Ilyen művészkedős kávézóban, pl.
2012. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 09:35:


Igazából az a baj hogy személyesen,élőben nem nagyon merek kezdeményezni, csak online merek olyan dolgokat elmondani amit élőbe talán kb 4-5-6hónap múlva mernék miután kapcsolat lenne. Sajna ilyen feszengő,visszahúzódó tipus vagyok, és tudom így kevés az esély de hátt. nem tudom, nehéz még mindig.. De ha már megismerek egy lányt vagy akárkit nem feltétlen barátnőként, hanem "sima" barátként akkor nagyon jól elbeszélgetek vele, szórakozok stb,stb, de ez úgy volt h ő kezdeményezett de nem mint "pasit keres" projekt-ból, hanem mint barát,stb.. Na és ez a baj így tisztában vagyok,hogy egy lány nagyon ritkán kezdeményez tehát így necces lesz..

2012. szept. 21. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!