Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szükségem van igazolásra?

Szükségem van igazolásra?

Figyelt kérdés
Szerdától egy dolog miatt nem szeretnék suliba menni egész héten. A háziorvosom viszont elutazott. Aki helyettesíti meg nem ír ki. Mit tegyek? Milyen orvoshoz menjek aki ad igazolást? Orvosi igazolásra van szükségem. 3 napra gondolom, hogy egy fogorvos sem ír ki vagy egy szemész.

2016. márc. 1. 02:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Komoly ok, indok nélkül már ne is haragudj de egy helyettesítő orvos nem fog táposnak nyilvánítani, oké az rendben van, hogy a dokid elutazott és ő tápra venne, biztos vagy benne ??? Akkor miért nem beszéled ezt meg az asszisztensével, aztán majd ha visszajön a dokid, akkor ad utólag egy igazolást .
2016. márc. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az asszisztens szabin van és helyette a helyettesítő orvos asszisztense van. Pont olyan a felfogása mint a helyettesítő dokinak.
2016. márc. 1. 02:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor cumi :)
2016. márc. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, szükséged van rá, de szerencsére az orvos bölcsebb.
2016. márc. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy betegnek is beteg vagyok. Csak én ilyen apróságokkal mint pl. láz, köhögés nem fordulok orvoshoz. Most is ilyennel szenvedek. Most viszont szükségem lenne az igazolásra. Nagyon keveset szoktam hiányozni.
2016. márc. 1. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát egyébként lazán megfertőznéd az osztálytársaidat?
2016. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ők is jönnek betegen is suliba. Mivel senki nem akar lemaradni. Amúgy ha értelmes válaszokat nem tudtok írni a kérdésre, inkább ne írjatok semmit.
2016. márc. 1. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg beteg vagy, akkor nincs miről beszélni, ki fog írni az orvos. Azt ne mondd nekem, hogy odamész lázasan, és nem ír ki...akkor simán szólj a szüleidnek.
2016. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!