Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Meglévő vállalkozók! Szakmai...

Meglévő vállalkozók! Szakmai gyakorlathoz lenne szükségem igazolásra. Valaki aláírná nekem?

Figyelt kérdés
A helyzetem a következő: Levelezőre járok fősulira, ahol szükséges a szakmai gyakorlat. A Tanulmányi osztályon azt mondták, hogy mindegy kitől szerzem, nem nézegetik, nem járnak utána. Viszont nekem sajnos nincs vállalkozó ismerősöm,de az igazolásra szükségem lenne. Jelenleg Gyeden vagyok passzív gyeden, így munkáltatóm sincs aki aláírná. Valaki tudna nekem ebben segíteni? Privát üzenetben is várom az ajánlatokat! Hálásan köszönöm!
2013. nov. 27. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár éve nekem a fősulin segítettek gyakorlati helyet találni, a volt munkahelyem nem volt alkalmas gyakorlati helynek. Milyen szakra jársz?
2013. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Félreérted, nem dolgozni akar, csak kamu igazolást miszerint dolgozik...
2013. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!