Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építőmérnök vagy építészmérnök...

Építőmérnök vagy építészmérnök legyek?

Figyelt kérdés

Mindkettő tetszik, az építészmérnök kicsit talán túl sokat rajzol - nem tudom, lenne-e ehhez kitartásom, az építőmérnök meg kicsit egysíkú munkának tűnik.. Nem?

Nagyon tetszik mindkettőben, hogy létrehoz valami kézzelfoghatót, de nem tudom, melyik lenne igazán az én világom... Jó vagyok matekból, viszonylag fizikából is - de hát ez mindkettőhöz kell. Ja, és szeretek persze rajzolni is (de talán nem mértéken felül :))



2016. márc. 1. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 évben gondolom úgyis ugyanazokat a tárgyakat tanulnád mindkettőn,úgyhogy majd el tudod dönteni akkor is,hogy váltasz -e vagy sem.
2016. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az építőmérnöknek elég sok ága van szerintem egy kicsit se egysíkú
2016. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

úgy értettem csak számolgatni kell - nem kell hozzá kreativitás

és köszi az eddigi válaszokat!

2016. márc. 2. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!