Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanár, gyógyszerész vagy...

Tanár, gyógyszerész vagy külkereskedelem?

Figyelt kérdés

Külkereskedelmen nemzetközi gazdálkodás, kereskedelem és marketing, ilyesmi szakokat értek.Több szempontból is érdekelne:

fizetés

munkalehetőség

maga a munka

magyarországi képzést külföldön mennyire ismerik el

mennyire nehéz.

Összességében a gyógyszerész tetszik a legjobban, de annyira nem szeretem a kémiát és a biológiát.

Kereskedelmen azért gondolkodom, mert szeretem a nyelveket és a matekot.

Tanár nem igazán szeretnék lenni, nem szeretném, ha utálnának, és jobb tanulónak tartom magam. Azért gondoltam rá, mert egyszerűbbnek tűnik. Nyelv vagy matek tanár lennék.

Melyiket szakmát válasszam?

(kitűnő voltam félévkor)



2016. márc. 5. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

hát ha nem szereted a kémiát, akkor a gyógyszerész off..


matek + nyelv = nemzetközi gazdálkodás

2016. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Kémia nélkül egy félévet sem bírnál gyógyszerészeten. Ugyanis a tantárgyaink 85%-a a kémiáról szól.
2016. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rossz kémiából, mennek a számolások, versenyre is szoktam menni, csak annyira nem szeretem.
2016. márc. 7. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
De ha nem szereted, akkor mi másért tanulnád? Hogy a diploma megszerzése után azt csináld életed végéig, amit nem szeretsz?
2016. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, sokkal szívesebben fogok egy gyógyszertárban dolgozni, minthogy minden nap úgy menjek a munkahelyemre, hogy tudjam, hogy utálnak.

Egész nap egy irodában ülve se tudom magam elképzelni, bár nem tudom konkrétan, mi kellene csinálnom, ha nemzetközi gazdálkodáson végeznék. Azt se tudom, lenne-e egyáltalán munkám, vagy hogy mennyit keresnék.

2016. márc. 8. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!