Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogorvosok, gyógyszerészek...

Fogorvosok, gyógyszerészek (illetve ezeknek tanulók) : mért választottátok ezt a szakmát? Ha most kéne választani, ugyanígy döntenétek? Mit szerettek a munkátokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén érettségizem, és nem tudom, hova jelentkezzek. 2 szak jöhet szóba, ezeknél érzem úgy, hogy 40 évig boldogan tudnék dolgozni: fogorvosi és gyógyszerészeti, de egyszerűen képtelen vagyok dönteni.

A gyógyszerész szakban a sokoldalú elhelyezkedés vonz, ezen belül is talán a gyógyszergyárak. De ezt hallottam, már nem akkora az igény a gyógyszerészekre, így elég nehéz gyógyszerészként elhelyezkedni. Illetve a másik, ami fontos, hogy úgy tudom, külföldön szinte csak gyógyszertárakban alkalmaznak gyógyszerészeket, gyárakban nem (vagy ha igen, akkor sem fogadják el az itthoni diplomákat).

A fogorvos szakban az tetszik, hogy úgy érzem, többet tudnék segíteni az embereknek és ezzel a diplomával biztos, hogy külföldön is el tudnék helyezkedni.


Le tudnátok írni, ti mért döntöttetek a hivatásotok mellett?



2016. febr. 3. 15:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!