Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi tévő legyek?...

Szerintetek mi tévő legyek? Bele merjek így kezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves srác vagyok, jelenleg középiskolában tanulok. Már most gondolkozok a továbbtanuláson, és egy pár tesztet kitölte, érdekelni kezdett a kereskedelem és marketing. Ezzel az a problémám, hogy a matematika nem az erősségem. Nagyon nem...kettes-hármas vagyok belőle. Inkabb magyar, töri, angol beállítottságú vagyok. Szeretnék egy angol középfokút, es lehet hogy töriből emeltezek is. Szerintetek így bele merjek kezdeni egy gazdasági szakba? Vagy esetleg más gazdasági szakok? Mivel mire mennék? A felvi.hu-n már mindent megnéztem, elolvastam, de életbeli példák is érdekelnének. Melyik egyetmet, főiskolát ajánljátok? Mindent meghallgatok!
2016. márc. 6. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Turizmus-vendéglátás nem érdekelne? Ott kamatoztatni tudod az angolt.
2016. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!