Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mechatronikai mérnök egyetem...

Mechatronikai mérnök egyetem választás?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek, mechatronikai mérnök szakra szeretnék menni, az Óbudai Egyetem és a SZTE között vacillálok. Ha most azt kérdezném hogy melyik a jobb melyikre menjek, akkor az OE-t ajánlatok, de az a helyzet hogy van lakásunk Szegeden, a kérdésem pedig az hogy ennek fényében melyik lenne a jobb választás? Jobb-e annyival az OE hogy elmenjek Pestre?

2016. márc. 22. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2016. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha az anyagiak engedik akkor pest, volt évfolyamtársam szegeden tanul a mérnökin és azt mondja nem olyan magas színvonalú mint az OE
2016. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha elmész suli mellett gyakorlatra, szerintem behozható a minimális hátrány.

Anyagilag meg vszeg sokkal jobban jársz Szegeddel; maradnék én is ott a helyedben.

2016. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Igazából szóba jöhet még a duális képzés is a mechatronikán, annyit még hogy 1 szakirány van ez pedig az automatizálás, ez nem hátrány?
2016. márc. 23. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Duális is jó dolog, az automatizálás szakirány pedig teljesen jó, sokfelé mehetsz vele.

Egyébként elöljáróban elmondom, hogy a szakirány, de sokszor még a szak is kis jelentőségű, inkább a mihez értesz, mit csináltál már lesz a kérdés munkahelyen.

2016. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Óbudai jobb választás lenne, mivel ott elég gyakorlatias a képzés, sok tapasztalatot tudsz szerezni és nagyon sok cég van.(azt nem tudom hogy ott indul-e duális képzés de ha igen akkor gondolom sokkal nagyobb a munkáltató választék, mint Szegeden) Ráadásul a szegedi képzés nem olyan kiforrott még, elég fiatal. De ha pénzben úgy gondolod, hogy Pest az nem megfelelő akkor Szeged se rossz választás, de ha van rá lehetőség akkor Pest.
2016. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leginkább egyik sem. BME-re menj, ha össze tudsz hozni annyi pontot
2016. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!