Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan, aki csak a Nagy...

Van olyan, aki csak a Nagy Etele-féle kidolgozott követelményrendszerből tanult biológiából? Hány százalékot ért el?

Figyelt kérdés

2016. márc. 25. 22:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Emelt szinten
2016. márc. 25. 22:13
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Szerényi Gábor - Fazekas György - Biológia 1 és 2 -ből tanultam és most csak ismétlésnek használom az Etele kidolgozott jegyzetét,mert szerintem arra tökéletes. Inkább tanulj a Szerényis vagy Gál Béla-féle mozaikosakból és ezt csak ismétlésnek használd,bár ha ebből tanulsz az is jobb ,mint a semmi,de ez csak egy úgymond "összefoglalás" ,tehát nem biztos ,hogy megérted az összefüggéseket úgy,mint egy igazi könyvből. Magolni pedig ne magolj,mert az egyenlő az öngyilkossággal :D
2016. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
?
2016. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!