Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Károli BTK-ról írnátok véleményt?

Károli BTK-ról írnátok véleményt?

Figyelt kérdés
Aki oda jár vagy ismerőse jár oda írna néhány sort, hogy milyen?

2016. ápr. 1. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen szak?
2016. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szociológia
2016. ápr. 1. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Jaj, szociológia?... Két közeli ismerősőm is ezt a szakot végezte el, és sok év alatt sem talált egyikük sem munkát (inkább nem is mondom, hol kénytelenek dolgozni :( Szép és izgalmas dolog a szociológia, de sajnos munkanélküli-képző :(
2016. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mester es mas vegzettseg nelkul tenyleg nem sokat er az alap diploma ezt alairom
2016. ápr. 3. 16:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindketten BA + MA -t is elvégezték, és most mindketten kb 8 általánost igénylő munkakörben dolgoznak, a szívem szakad meg értük :( Egész egyszerűen tized annyi ilyen diplomásra sincs szükség, mint amennyit képeznek, és hány ilyen szak van még... Nyilvánvalóan az egyetemeknek gazdasági okokból megéri, a szerencsétlen végzettekre meg mindenki tojik.
2016. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
lényegében az sem mindegy, hogy min végeztek mesteren vagy posztgraduálison ma már rengeteg lehetőség van benne, a survey statisztikától kezdve a kisebbség politikán át...talán kérdezd meg tőlük ők min végeztek
2016. ápr. 3. 18:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, én tényleg szívből kívánom, hogy 3+2+... év egyetem után el tudj helyezkedni szociológusként! Amit leírtam, az sajnos jelenleg a valóság, amit valahogy "elfelejtenek" kommunikálni az egyetemek.
2016. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

elég sok lehetőség nyílik mesteren

Továbbtanulás mesterképzésen: Szociológia, survey statisztika, társadalmi nemek tanulmánya, társadalomkutató, digitális bölcsészet, egészségpolitika, tervezés és finanszírozás, humánökológia, interkulturális pszichológia és pedagógia, kisebbségpolitika, Közép-Európa tanulmányok, közösségi és civil tanulmányok, közpolitika, kriminológia, kulturális antropológia, kulturális örökség tanulmányok, logika és tudományelmélet, mentálhigiénés közösség- és kapcsolatépítő, összehasonlító helyi fejlesztési tanulmányok, afrikanisztika.

2016. ápr. 4. 00:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vitázzunk ezen, mert elbeszélünk egymás mellett. Én nagyon tisztelem, ha valaki ilyen dolgot tanul, amit leírtál, azok mind-mind nagyon érdekes, hasznos területek. De: tízszer-húszszor annyi ilyen szakembert képeznek, mint amennyire szükség van. Ez sajnos tény. :-(

Nyilván ne hagyd már abba, maradjon meg a lelkesedésed, de csak úgy kerüleheted el a többiek sorsát, ha valami olyan területre specializálódsz, amihez rajtad kívül senki sem ért, vagy pedig külföld...

2016. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyrészt értékelem az aggódásod, másrészt bizonyosan nem vakvágtában kezdek neki a dolognak vannak elképzeléseim, mivel jelenleg is egyetemre járok csak ez annyira nem jön be, ezért ez a kérdés a b tervem csak rossz esetre, de rendelkezem c meg d tervvel is. Sajnos ez úgy jött össze a mostani helyzetem, hogy mindig másokra hallgattam
2016. ápr. 4. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!