Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kevesebb mint egy honap mulva...

Kevesebb mint egy honap mulva erettsegi es holnap elutazunk szuleimmel kulfoldre es nem tudom hogy menjek-e?

Figyelt kérdés
Ujra erettsegizem tobbek kozott emelt matek es nagyon felek hogx ha elutazok kizokkenek a ritmusbol 5naprol lenne szo es szorit az ido es nagyon fontos lenne hogy sikeruljon

2016. ápr. 5. 16:23
 1/2 anonim válasza:
Utazz el es kapcsolodj ki! Ne stresszelj!
2016. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen az ütemterved, mennyire tudod átütemezni, mennyire vagy fáradt / fásult stb.

Én is emeltezem, volt, hogy 4 napot teljesen kihagytam, mert már nagyon szükségem volt a pihenésre.

Ha "csak" matekról van szó, akkor talán elmennék, ha elméleti ismétlésekről is, akkor meggondolnám. Részint 5 napot még át lehet 4 hét alatt ütemezni, de ha nem tudod elengedni magad, akkor jobb, ha maradsz.

2016. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!