Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Általános iskolában sport...

Dogey1 kérdése:

Általános iskolában sport vagy angol?

Figyelt kérdés
El kell döntenünk hogy a fiam akit most iratunk be általános iskolába milyen emelt szintű szakra menjen. Sportok közül válaszható lesz 5.-ben úszás, jégkorong, evezés, kosár, vízilabda. De ezt már leigazoltan kell csinálnia, akár hétvégén is. Az angolosok pedig 8. végére középfokú nyelvvizsgát tesznek le.

2016. ápr. 12. 22:29
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szia 😊 En mint 15 eves elsportolo azt valaszolnam hogy inkabb a sportot valasszatok, a sport alatt meg fogja tanulni a nyelvet, de ez forditva nem igaz, ugy gondolom nincs szuksege egy 7 eves gyereknek arra hogy perfektul tanuljon angolul. Es kozepfoku nyelvizsga? Mire megy vele, azzal meg beszelni nem fogja az angolt, csak bemagolja a nyelvtant sajnos. Inkább engedjétek mand ki kulfoldre egyetemre esetleg ha sportol majd sportosztondijjal ki is mehet, en epp most nezegetem a kozep iskolakat kint.
2016. máj. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Jah es meg valami, most olvasgattam a tobbi valaszt is, hogy rugalmas a sport, hat nem. En egy rendes kozepiskolaba jarok, de itt is magantanulonak kell lennem, mert olyan szinten nem toleraljak a sportot. Tavaly nem akart elengedni az igazgato valogatott edzotaborba, iden mar sajnos kenytelen volt elengedni, bar szivem szerint meg se kerdeztem volna hogy elenged e 4 hetre Floridaba hogy felkeszulhessek a nyaron levo ifjusagi europa bajnoksagra.. Egyaltalan nem konnyu a sport. Azt meg sugom, hogy ne engedd hogy a fiad usszon, mert olyan mint a drog. Egy hatalmas csapda. 15 eves vagyok, minden reggel 5kor kelek és reggel 5.50kor mar ugrom a vizbe, 7kor vagy 8kor (valtozo) kiszallok a vizbol, megyek iskolaba,3-ig ott vagyok, majd 4kor mar megint a hosszokat uszom. Este 8ra erek haza es olyankor meg semmit nem tanultam.. Mindig mondjak hogy unalmas sport... De nem lennek kepes abbahagyni.. Pedig sokszor elhataroztam, de minden egyes alkalom, egy dopping szamomra, dooping szamomra az mikor megtudom h floridaba leszek 4 hetig, ott ahova alig jut el valaki. Mikor megkapom a valogatott felszerelest.. Minden ilyesmi. Es itt vannak a barataim. Az uszo korokben..
2016. máj. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!