Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi, ha nem tüzér? Alternatív...

Mi, ha nem tüzér? Alternatív katonai szakok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért fordulok hozzátok, mivel eléggé sürget az idő és teljesen tanácstalan vagyok. Pár hét múlva érettségizem és eredetileg tüzér szakra szerettem volna menni ez után, de mivel szemüveges vagyok, így ez nem lehetséges. Nézegettem más szakokat is, de engem egyik sem vonz igazán, nekem minden álmom az volt, hogy tüzér legyek később pedig hadnagy.

Van itt köztetek olyan, aki hasonló problémával küzd/ött és el tudna engem látni 1-2 jó tanáccsal, hogy milyen szakok vannak még a katonaságnál, amik a tüzérséghez hasonlóak és nem probléma a gyengébb látás?

Engem mindig is vonzott ez az egész légkör, ilyen irodában ülős munka szóba sem jöhetne... remélem értitek mire gondolok és tudok segíteni. Előre is köszönöm. :)



2016. ápr. 17. 21:31
 1/3 A kérdező kommentje:
*tudtok
2016. ápr. 17. 21:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom nekem is. De nekm csupán az , hogy lehet , hogy fel sem vesznek, pedig már az idők kezdetétől tudtam , hogy ez akarok lenni. Olvastam egy helyen , hoyg max. -/+ 3.5-es szemüveggel vesznek fel. Nekem 4.75-ös de talán neémi protekcióval s egyéb "szép" solgokkal be tudok kerülni. Amúgy én közelharc és túlélési kiképző lennék. (krav-maga, BOK)
2016. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

végül úgy döntöttem, hogy megműttetem a szemem, halasztok egy évet és következő évben újra próbálkozom :)


sok sikert neked! :)

2016. szept. 8. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!