Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaposvári Egyetem pénzügy-szám...

Kaposvári Egyetem pénzügy-számvitel szakához (Fsz, Bsc) van valakinek tanterve?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem az említett szakra, felsőoktatási szakképzés és Bsc képzési formában is... Igazából az érdekelne, hogy milyen tárgyakra lehet számítani szemeszterekre lebontva, esetleg egy következő félévben felvett tárgyhoz van-e valami előtanulmányi feltétel. Amit találtam a honlapjukon csak felsorolva volt 1-2 tárgy, így ez nem sokban segített.

2016. ápr. 17. 23:50
 1/1 anonim válasza:

Szia nem tudom aktuális e még. Ez BSc-n van.


De 1 félév: európai uniós ismeretek, gazdaság történet, matematikai alapok, marketing, mikroökonómia, tesi, Vállalatgazdaságtan, szakmai idegen nyelv, jogi ismeretek, bevezetés az informatikába, interperszonális kommunikáció és viselkedéskultúra


2. félév: környezetgazdaságtan, makroökonómia, pénzügytan, tesi,statisztika, üzleti informatika, gazdaságpszichológia, matek 2, szakmai idegen nyelv 2


3. félév: vállalati pénzügyek, számvitel alapjai, optimumszámítás, statisztika 2, gazdaságpolitila, gazdaságszociológia, szakmai idegen nyelv 3


4. félév: vezetői számvitel, Vállalatgazdaságtan 2, pénzügyi számítások és pénzügyi piacok, gazdasági jog, adózási ismeretek, nemzetközi gazdaságtan, vezetési ismeretek, emberi erőforrás és menedzsment, tanulás és kutatásmódszertan


5. félév: bamkismeretek, HR menedzsment tréning 1, költségvetési pénzügyek 1, nemzetközi számvitel, pénzügyi jog, pénzügyi számvitel, szervezési ismeretek, számvitel szervezése és informatika, szakszeminárium 1


6. félév: befektetési és értékpapír - piaci ismeretek, éves beszámoló összeállítása és elemzés, ellenőrzés és konyvvizsgálat alapjai, vállalati pénzügyek 2, szakszeminárium 2, HR menedzsment tréning 2


7 félév: szakmai gyakorlat

2016. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!