Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanárnő szeretnék lenni, de a...

Tanárnő szeretnék lenni, de a matek nem megy akkor már nem is lehetek az? Amúgy 9. -es vagyok,4.3 volt az átlagom félévkor matekból 4-es voltam de most 3-ra állok. Lehetek még tanárnő? 15L

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 19:59
 1/4 anonim válasza:
100%
azt ne mondd hogy a magyar oktatásba akarsz menni...
2016. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló véletlen sikerült.

2. Miért?

2016. ápr. 18. 20:27
 3/4 anonim válasza:
mert szart se fizet,szerinted miért tüntetnek mert olyan jó tanárként dolgozni? a tanárok fele feltételezhetően problémákkal küzd és ki máson mint a gyereken vezeti le a gondját baját,van kivétel persze van nekem olyan tanárom aki laza iszonyatosan leszar mindent nem ad házit de jól elmondja mindenki szereti de van olyan is aki tömi belénk a sok szart és megvan lepődve ha nem értjük és utálja mindenki,flegma stb.. van sokkal szebb és jobb munka is amihez jó az a matek 3-as,a tanítástól befásulsz,beszűkülsz jópár tanáron ezt a hülye is észreveszi de mint mondtam nem mind ilyen
2016. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előző válaszolóra! Nyilván tisztán kell látni, hogy mivel jár az, ha valaki ma Magyarországon pedagógusként dolgozik, de messze nem olyan szörnyű a helyzet, amilyennek sokan leírják. Ha ez az álmod, csináld! :)

És csak hogy a kérdésre is válaszoljak; attól függ, milyen tanárnő szeretnél lenni. Jelenleg kétszakos osztatlan tanárképzés van Magyarországon, a felvi.hu-n meg tudod nézni, hogy melyik egyetem milyen kombinációkat indít; hogy az adott szakkombinációra milyen tárgyakkal tudsz felvételizni, illetve, hogy kell-e emelt szintű érettségit csinálnod. Ha nem valamilyen reál tanár szeretnél lenni, a kutyát nem fogja érdekelni a matekjegyed, csak legyen meg az érettségi. De simán lehetsz még tanár, hajrá :)

2016. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!