Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Őrülten szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten szerelmes vagyok a töritanárnőmbe és lány vagyok! 13 éves! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy elment az a törtanár aki már nagyon rég tanított az iskolában és nagyon jól meg minden,és aztán ő elment! Aztán jött még egy csávó akit 2 hónap után kirugtak és utána jött egy nő...! És a mi iskolánk olyan hogy össze van kötve az ottani óvodával (de persze az ovodások nem szoktak átjárni az iskolai részre) és mondták az osztálytársaim hogy ők óvodából emlékeznek rá hogy ő nekik az óvodában néptánot tanított! És most tanít előszőr iskolában! Romániába született és már több mint húsz éve magyarországon él! De néhány szót furán ejt és nagyon aranyos!:D És minden osztálytársamnak persze azt mondom hogy áhh ez a tanár mekkora egy segg és hogy bla bla bla bla... De nagyon szeretem és egész nap rá gondolok és ha az egyik nap nem jön iskolába akkor én....konkrétan összeomlok..!! És persze ezt nem fejezem ki az osztálytársaim meg úgy senki előtt mert persze nem akarom hogy bárki is megtudja..!!! És nem tudom hogy hány éves a tanárnő de kinézetre nagyon fiatal! Tudom hogy abból még semmi nem biztos de kb. Oyan 30-as lehet szerintem! És ezt most nem azért mondom mert azt akarom hogy viszonozza az érzéseimet (ch...persze .... nem is tud róluk) hanem abba kéne segítség hogy ne így érezzek mert elfelejteni nem akarom csak azt szeretném hogy ha jóban lennék vele és tudnék vele beszélgetni!! És egyébként nagyon érdekes és ízlésesen humoros személyiség és gyönyörűszép nagy barna szemei vannak!!!:) És nagyon kérek mindenkit hogy ne írjatok rossindulatu komenteket mert teljesen ki vagyok már így is borulva és több dolgot nem tudnék elviselni! Úgy hogy ne írjatok olyan dolgokat hogy kerüljem meg hogy felejtsem el mert mondtam hogy nem akarom elfelejteni! Kérlek titeket.....segítsetek....nagyon egyedül érzem magam és nem hiszem azt hogy csak én egyedűl vagyok a világon de hogy ha egyszer nem érzem így jol magam akkor nem...! Mit tegyek?

2016. jan. 9. 22:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%
XXI. század... I don't wanna live on this planet anymore!
2016. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem vagy szerelmes belé...

Én töri tanárunkat kedvelem nagyon,de csak mint TANÁRT !!!

Nyugi...szerintem ez a "rajongás" el fog múlni☺😉

2016. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem eszméletlenül aranyos lány vagy. Grat neked:D komolyan jobbnak érzem a világot miattad
2016. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
13 éves vagy, még kisgyerek. Majd kinövöd. Nagyon sok korodbeli gyerek "szerelmes" az egyik fiatal tanárába (bár ezt főleg lányok csinálják). Azért raktam zárójelbe mert ez nem szerelem amit érzel, maximum vonzalom vagy csak tetszik neked, erre majd később te is rájössz. Ne tegyél semmit igazából, még kicsi vagy, majd kinövöd később. Inkább a te korodban lévő lányokra fókuszálj.
2016. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
37%

Te jó ég - alig várom hogy mindenki elkezdjen lepontozni meg lehurrogni, hogy neki "jogai" vannak, hogy ilyen erkölcsi fertőként végezze

Ma már divat 13-14 évesen b*szni, meg "melegedni", mikor csak gyerekek - undorító világ, de persze "haladni kell a korral" és mindenki csak a saját véleményére ad, nem fog változni. tudom hogy nem kértél rosszindulatú választ, de ez most kikívánkozott belőlem. Isten úgy teremtette az embert hogy férfi-nő - nem máshogy! De persze ma már nem divat a régi hagyományokat követni, meg egyáltalán hinni bármiben is

2016. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Az írásod alapján egy mély érzésű, értelmes leányzó vagy.

Megértem a problémádat teljesen - én is voltam anno hasonló helyzetben!

Nem helyeslem, hogy az osztálytársaidnak ócsárolod ezt a nőt: nem értem a miértjét. Miért tagadod meg, ha szereted? Gondolom vonz az egyénisége, a mentalitása... Próbálj meg valamilyen ürüggyel (néptánc) a közelébe kerülni. (pl. ad-e különórát?)

Ha csak beszélni szeretnél vele, akkor ez a legjobb megoldás, hidd el.

Nem fogja tolakodásnak venni, s te vagy olyan intelligens, hogy nem hozod őt kényelmetlen helyzetbe...

2016. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Azta mindenit..! Nem gondoltam hogy ennyi idő alatt fognak nekem válaszolni! Köszönöm! És aki írta hogy eszméletlenűl aranyos lány vagyok annak nagyon köszönöm mert egyszerűen jobb lett tőle a kedvem! Nem tudom miért de jobb lett! És tényleg nagyon hálás vagyok azért hogy csak egy “rosszindulatu„ komment érkezett! És annak azt üzebem (meg mindenkinek) hogy nem vagyok meleg! A fiúkat szeretem! És éppen ezért zavar az hogy ezt érzem! De most már én is kezdek rájönni hogy nem biztos hogy azt érzem amire én gondolok! Sőt! Csaj egyszerűen nagyon nagyon kedvelem és ennyi! És nem is vagyok egyálltalán dühös arra az egy rosszindulatu kommenter mert szerintem igaza van! Meg nekem tényleg nem hiányzik egy párkapcsolat meg hogy én valakivel járjak mert van most más bajom is, de ez persze nem azt jelenti hogy mostantól jöhet bármilyen rosszindulatu komment mert azokat továbbra sem szeretném látni és azokra igyekszem továbbra sem figyelni...! És ha van helyesírási hiba akkor azért bocsi!
2016. jan. 9. 23:05
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg aranyos vagy! :)

Ez biztosan nem szerelem, jól látod! Szerintem szeretetre vágysz, és mellette felnézel erre a tanárnőre. Ez amolyan "rajongásszerű" lehet. Ha szeretnél közeledni, jóban lenni vele, akkor beszélgess vele. Valami tantárggyal kapcsolatos dologról kérdezd először, aztán megoszthatsz vele mást is. Legyél vele viszonylag nyitott, aztán majd alakul. :)

2016. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Rendben! :) Csak még azt nem tudom hoigyan fogok odamenni hozzá mert ahogy egyszerűen rám tud nézni azokkal a gyönyörű nagy szemeivel..! Elolvadok..! És ez az érzés akkor kapott el először amikor elfelejtettem bevinni egy kiselőadást és ezt próbáltam vele közölni de vagy egy egész percig beszéltem össze meg vissza és már úgy nézett rám aki mingyárt feladja....!xd És akkor elkezdtem nevetni de nagyon mert nem tudtam mit csinálni annyira zavarban voltam! És aztán odajött, elkezdte simogatni a hátamad meg elkezdett megnyuktatni, leültetett...! És tényleg olyan elképesztően ieges voltam hogy az hihetetlen! És persze mind e közben én még mindig próbáltam elmondani hogy mi a helyzet de persze nem ment és ő is elkezdett nevetni....és katasztrófa lett az egész!!Xd De a végén legalább nem haragudott annyira hogy nem tudom bemutatni a kiselőadást!:D :3
2016. jan. 9. 23:26
 10/29 NeymarjrLau ***** válasza:
35%
Ez kicsit bizzar.
2016. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!