Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi legyek? (többi...

Szerintetek mi legyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

két nap múlva faktot kell választani, és van is tervem de most elbizonytalanodtam... múzeumpedagógus szerettem volna lenni de ezt is csak nemrég találtam ki, nincs ilyen gyermekkori álmom, minden érdekel csomó mindent szívesen tanulnék. Kicsit aggódom mert a bölcsészettudományok ma már nen annyira keresettek, és engem érdekelne a természettudományi pálya is de félek a vértől, szóval az orvos kilőve. És szeretnék valami olyan munkát ami hasznos az embereknek, nem egy irodában/múzeumban megöregedni...

Most komolyan bármi javaslata valakinek?? :( (a fizika nem megy, azonkívűl bármi tipp jöhet)



2016. ápr. 19. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
MATEK?
2016. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a fizika után az megy legkevésbé, de azért nem olyan rosszul
2016. ápr. 20. 07:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Válaszd a törit, muzeológushoz az kell
2016. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan tárgyat válassz ami kötelező érettségis tárgy mert legalább jól fel tudsz készülsz rá fakton (ha nem tudod

mi legyél)

2016. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy bármi amiből még indul fakt (földrajz, magyar)
2016. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket :) leadtam a jelentkezést töri, magyarra majd meglátjuk mi lesz belőlem :D
2016. ápr. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!