Szerintetek hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni, és gazdaságinformatikát, programtervező informatikát és mérnökinformatikát jelöltem be, és még a gazdaság és vidékfejlesztési szakot. Január óta járok matek magántanárhoz, megoldottam már az összes matek érettségi feladatsor első részét, nem rég kezdtem el megoldani a második részét is mindegyiknek. Persze sokszor megakadok, de csinálom. De mégis úgy érzem hogy nem lesz meg a 300 pont, vagy 310 pont az infó szakhoz..Debrecenbe jelentkeztem, 5 éve nem volt 290 felett a ponthatár informatika szakokon. Valószínűleg jövőre se lesz, ha meg igen, akkor is max 305, 310. Ja és persze nyelvvizsgám sincs még. Szóval arra gondoltam, hogy ha nem sikerülne, akkor jövőre újra érettségiznék matekból és infóból (szintemelő) pluszban csinálnék egy nyelvvizsgát is, így már tutira meglenne, és most jön a kérdésem felétek. Egy évig, tehát a szintemelőig mit tanuljak OKJ téren? Hova jelentkezzek? Aminek még hasznát is venném? Valami műszaki, vagy informatikai témával kapcsolatban. Köszi..:)
2016. ápr. 23. 19:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!