Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nektek mennyit számítana, ha...

Nektek mennyit számítana, ha nem délelőtt, hanem délután lenne az érettségi?

Figyelt kérdés
Este alig tudtam aludni 4-5 órát, pedig időben lefeküdtem, hullafáradt voltam, aztán persze izgultam is, nem fogott az agyam. Én azt mondom, ha délután írtam volna a mai matekot, egy jó 15-20 ponttal többet értem volna el... De ez mindenre így igaz, hogy délutánra érzem formában magam.
2016. máj. 3. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Anno a földrajzot délután írtam, semmi különbséget nem éreztem a reggeli és a délutáni között.
2016. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon személyfüggő, mindenkinek máskor fog igazán az agya.

Mondjuk azt én sem értem, miért nem lehet mondjuk 9 órakor (esetleg 10-kor) kezdeni, mert tényleg kipihentebben lehetne nekiállni (meg mondjuk kényelmesen meg lehetne reggelizni anélkül, hogy az alvás rovására menne).

Nekem mondjuk rontaná a teljesítményem egy délutáni vizsga, mert a délelőttöt már nem lehetne "értelmesen" eltölteni (sem tanulással, sem igazi kikapcsolódással), csak izgatnám magam egész délelőtt, és elég feszülten várnék egy délutáni vizsgát. Így legalább délután már ki lehet engedni:)

2016. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én simán kiegyeznék egy 10-es kezdéssel.
2016. máj. 3. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem így tökéletes volt. Minél előbb befejezni és hazamenni. Utálom, ha húzzák az időmet.
2016. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!