Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételizzek másik egyetemre?...

Felvételizzek másik egyetemre? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagyon érdekelt a tanulás meg az egyetemi téma a gimiben, megjelöltem pár sulit de nem jutottam be, nem volt elég pontom. Pótfelvételin bejutottam és nagyon megtetszett a szak. Viszont sajnos egy durván pénznyelő egyetemen vagyok. Mindenért egy vagyont kell fizetni, pótvizsgáért, vagy ha több kreditet teljesítettem, mint az előírt, tárgy újrafelvételért, ráadásul van olyan tanár, aki direkt buktat, mert ugye az több pénz...

Van egy másik egyetem, amit meg is jelöltem 1 éve csak nem jutottam be, oda szívesebben járnék. Sajnos nem lenne egyszerű átjelentkezni, mert felvételin nincs meg annyi pontom, ezért újra kell érettségiznem. Esetleg úgy, hogy passziváltatom magam, újra érettségizek, felvételizek (esetleg keresztféléven), aztán ott biztos pár tárgyamért megszerzett kreditet átvihetem. Csak sajnos itt a kiiratkozásért is kell egy csomót fizetnem...


Ti mit tennétek a helyemben?

Maradnátok és gyűjtenétek a pénzt, mert képzés végére rengeteget kéne fizetni, vagy újra érettségivel átiratkoznátok egy másik egyetem ugyanazon szakára?


2016. máj. 16. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Újra érettségiznék
2016. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

piccola, te basszus elolvasol egyáltalán bármit is ezen az oldalon? Nálad haszontalanabb válaszadókkal ritkán találkozom.


Szard le az első válaszolót.


Én elsősorban megnézném, hogy a többi egyetemen hogy működik az ilyesmi. Nézd meg a TvSZ-t, érdeklődj, hogy máshol is hasonlóak-e a költségek, mint ott. Ha igen, akkor teljesen felesleges átmenni máshova. Ha nem, akkor meg átmennék oda.

2016. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!