Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Greenfox akadémiáról vélemény?...

Greenfox akadémiáról vélemény? (Junior programozó)

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 21:01
1 2 3
 1/21 vkrisz81 válasza:
37%

990ezer forint????? +áfa??? ennyi pénzért szerintem bérelj magadnak szakmabeli profikat akik napi 10 orában csak ezt tolják neked és csak 1v1ben!

én azt gondolom!

ha ennyi pénzem lenne tanulni.. :D

2016. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

ez kb egy BSc oklevél ára


de gyakorlatilag munkalehetőséget vásárol magának az aki ezt végig tudja csinálni


a Junior szintet fogod elérni, ami elvileg már megvan neked

2016. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 ssdmark válasza:
41%
Engem is érdekelne egy ott végzett ember véleménye, nagyon sok jót mondanak róla, indextől kezdve mindegyik oldal írt már róla szinte. Engem nagyon megfogott az oktatási módja, hogy eltér az egyetemi dolgoktól. Yep, az összes egyetem vissza van maradva oktatás téren, például az Óbudai egyetemen az egyik előadó úgy is kezdte az évet,: az oktatás miatt nem taníthatok nektek olyat, ami igazán fontos és hasznos lenne, ehelyett olyan dolgokat fogunk tanulni, amikre 5 év múlva semmi szükségetek nem lesz, mert minden folyamatosan fejlődik'. Nos, a GFA erre a nézetre azt mondta hogy nem, nem kell nekünk az, hogy a diákjainknak adjunk pontokat egyetemi jelentkezéskor, inkább tudást adunk nekik. Valószinűleg ezért ilyen sikeresek, és a sok partnercég miatt. Az informatika hiányszakma még mindig, az is marad. ez pedig szerintem egy út, amin el lehet indulni. Persze én is csak abból beszélek, amit olvastam.
2016. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 ssdmark válasza:
Mellesleg az összes olyan képzés kib* drága, ami ér is valamit ( mert új dolog ). Pl Unity programozás? ugyan már milliós képzések vannak. A Codecool is millió fölötti árban. Persze ez nem azt jelenti hogy jó is és hasznos, csak attól hogy drága, nem feltétlenül azt jelenti hogy lehúzás. Pl régen volt etikus hackerképzés is, az is új dolog volt, az is milliók fölötti volt árban.
2016. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%

Nekem van két bsc diplomám az ország két legjobb egyeteméről. Beszélek a magyaron kívül folyékonyan még két idegen nyelvet és lassan 1 éve keresek szakmai melót. De úgy, hogy már ingyen is melóznék, csak végre szerezhessek némi tapasztalatot.


Ehelyett meg azt ígéri a GFA, hogy ha elvégzek egy 4 hónapos !!!, előfeltétel nélküli !!! tanfolyamot, akkor rögtön munkába is állhatok havi 200+ nettóért. Gyanús nekem, nem is olyan kicsit.


Vajon melyik az a munkáltató aki elküldi a fenébe az fillérekért dolgozó diplomásokat, és felvesz helyettük 4 hónap alatt jogászokból átképzett "programozókat".

2016. aug. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Vmi hiteles infó attól aki JÁRT oda???


Főleg elhelyezkedési esélyek tekintetében érdekelne!


Amúgy nekem is bűzlik, cirka 1 milla + Áfa és "kemény" 4 hónap ami alatt nagyjából érintik az alapokat ahogy néztem... Motivációs levelet is kérnek (???) hogy mennyire vagy motivált megszabadulni ennyi pénztől... vagy miértis?

2016. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
62%
Halihó! Nekem konkrétan a Bejczi Bálint nevű ismerősöm járt oda, aki a youtubos videón is fent van. Konkrétan a saját szájából hallottam, hogy egy car lehúzás az egész. Erre a gazdag szülő befizetik a kölköt, nesze semmi, de jól hangzik.
2016. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az én jelentkezésemet most dobták vissza rossz teszteredmény miatt (jogosan, tényleg szar lett). Valaki esetleg tud alternatívát, hogy hova érdemes jelentkezni?
2016. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Milyen jellegű volt a teszt?
2016. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Diagrammatical reasoning test neven keress ra. Az input-operator-output verzio.
2016. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!