Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ybl Miklós kar vélemények?...

Ybl Miklós kar vélemények? Mennyire nehéz, el lehet-e jól helyezkedni később?

Figyelt kérdés
BME építészmérnökire járok és az első év nagyon nehezen ment, el is ment a kedvem tőle, nem tudom érdemes-e folytatni máshol vagy inkább másik területet válasszak.

2016. máj. 28. 03:22
 1/1 anonim válasza:
Én most vagyok végzős az Ybl-ön, de nagyon megbántam, hogy ezt tettem anno az első helyre. Ha van rá lehetőséged, kerüld el az Ybl-t. Nekem sajnos nagyon sok negatív tapasztalatom van róla. Kivételeznek: még anno az első félévben egy vizsgán történt, hogy együtt írtuk mi az államisok a fizetősökkel az írásbeli részt. Majd kérték a tanárok, hogy aki fizetős álljon jobbra, aki államis az meg menjen balra. A fizetősöknek azt mondták, hogy akinek az írásbeli rész sikerült, az megkapja a kettest, nem kell bemenni szóbelizni, csak abban az esetben, ha jobb jegyet szeretne a kettestől. Nekünk persze végig kellett ülni a szóbelit este 8-ig... A tanári kar nagyon gyorsan cserélődik, és sajnos a jó tanárok mennek el. A kollégium állapota borzalmas, úgy alapvetően a magyarországi kolik állapota sem jó, de ez túl tesz mindenen. A tanári karban is folyton feszültségek vannak, a legnagyobb gond pedig, hogy úgy érzem (végzősként), hogy egyáltalán nem kaptam meg azt az oktatást, amiért én ide jelentkeztem. A pláne pedig, hogy az a szakirány, ami miatt ezt az iskolát választottam menet közben megszűnt, így most egy olyan szakirányt kell elvégeznem, amit nem is szerettem volna.
2017. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!