Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéznek számított idén az...

Nehéznek számított idén az emelt és a középszintű matek érettségi?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan mást hallok, valaki azt mondja nehezebb volt, mint a tavalyi, valaki azt hogy könnyebb. És ez igaz mind az emeltre, mind a középre.

Szóval csak tájékozódási szándékkal: Ti hogy látjátok?



2016. máj. 28. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem meglehetősen könnyű volt a középszintű matek, haragszom is magamra, amiért apróságokon csúsztam el, de azokon annyira, hogy csak 4-es lett.

Semmi megcsinálhatatlan nem volt benne, az egyetlen baj az volt, hogy nem készültem rá, és az elmúlt 4 évben sem erőltettem meg magam matek órákon.

2016. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Az idei matek volt az utóbbi években a legkönnyebb. Az emelt matek minden évben nehéz, az idei sem volt könnyebb az eddigieknél.
2016. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Sokkal könnyebb volt, mint eddig bármikor kb.
2016. máj. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Az emelt matekról nincs sok infóm 2 ismerősöm írta, az egyiknek nagyon jó lett kb. 3 pontot fog veszíteni, a másiknak meg nagyon rosszul. Gondolom ez személyfüggő is.

Én közép matekot írtam, és szerintem az egyik legkönnyebb érettségim volt(mondjuk én eléggé reál beállítottságú vagyok), 99 lesz. A középhez még hogy nálunk jók lettek, sok lett a 90 feletti, úgyhogy valószínűleg másnak sem volt nehéz.

2016. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Középmatek idén volt az egyik legegyszerűbb.


Nálunk kb. 20-an közepeztek (5-en emelt), a 4-es mindenkinek meglett, az ötös a kétharmad osztálynak, és van 5-6 90 felett is.


Én közepeztem, de az emeltről én azt hallottam, hogy viszonylag nehéz volt, de igazából szerintem az mindig nehéz.

2016. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én idén közepeztem matekból. Annak ellenére, hogy nem lett olyan jó mint amit vártam, nem mondanám én se hogy különösebben nehéz lett volna. Viszont az , hogy az idei volt az egyik legkönnyebb az is hülyeség.Emberfüggő persze, hogy kinek melyik feladatok fekszenek jobban, de szerintem a tavalyi vagy az az előtti egyszerűbb volt. Szóval szerintem az idei a nehezebbek közé tartozott egyértelműen.
2016. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kinek mi szamit neheznek.. Szerintem egy teljesitheto feladatsort kaptunk az iden. Annak ellenere, hogy nekem 100% lett, nem mondom, hogy olyan hu de nagyon konnyu volt. Aki keszult, az megtudta irni jol.

Emeltrol azt halottam, hogy maceras volt nagyon, de igabazol azt is meg lehetett irni jol.

2016. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!