Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Abba a suliba vesznek fel...

Abba a suliba vesznek fel ahová előrébb adtam le a jelentkezést?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem érettségi utáni képzésre.

Nyolcadik osztályba úgy volt, hogy amit előrébb írtam be, oda vettek fel. Én most jelentkeztem 3 iskolába. Oda fognak felvenni, ahová először adtam le a jelentkezést vagy ahová majd beiratkozok? (ha felvennének két helyre)



2016. jún. 1. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár az összesbe is felvehetnek.
2016. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A rangsorba legelőrébb álló olyan helyre vesznek fel, ahova elég a pontszámod.
2016. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Azt hozzátenném, hogy amit írtam, az a főiskolai/egyetemi képzésre vonatkozik. Mert a kérdésesből nem derült ki, hogy milyen jellegű képzésre jelentkeztél.

2016. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen érettségi utáni képzés?

OKJ?

2016. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az érettségi utáni képzés nem egyetemre vonatkozik.

Szakközépiskola. Azért is írtam hogy nyolcadikba úgy volt.

2016. jún. 1. 19:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Lényeg a lényeg hogy beadtam vendéglátóra és fodrászatra. De a vendéglátósnak hamarabb adtam be a papírt, és később a fodrászt. Ezért kérdezem hogy itt számít-e, vagy tökmindegy.
2016. jún. 1. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt tökmindegy. Ha mind a két helyre felvesznek, oda mész, amelyik szimpatikusabb, oda iratkozol be.
2016. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így gondoltam, csak nem voltam benne biztos.
2016. jún. 1. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!