Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a pénz is számít orvosként,...

Ha a pénz is számít orvosként, felejtsem el inkább az ált. Orvos szakot és legyek fogorvos?

Figyelt kérdés
Mindkettő érdekelne és tudom, hogy ezt "csúnya" bevallani manapság, annyi áttanult év után jól is szeretnék ketesni tehát számomra ez nem csak a hivatásról szólna. Mivel lány vagyok, a pénzes része az ált. orvosinak (szülész, sebész kiesett). Jobb választás lenne a fogorvosi így szerintetek?

2016. jún. 1. 21:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért, tabletetről utálok írni.
2016. jún. 1. 21:56
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

"Mivel lány vagyok, a pénzes része az ált. orvosinak (szülész, sebész kiesett). "

Ezt, nem értem, sok lány ismerősöm megy szülésznek :o


Amúgy igen, akkor talán jobb a fogorvosi, viszont egy saját rendelőhöz hatalmas (több milliós) tőke kell. Ez rendelkezésedre áll?

2016. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mivel lány vagyok, a pénzes része az ált. orvosinak (szülész, sebész kiesett)."


Nagyon sok női szülész és sebész van!

Én most leszek első éves ÁOK-on és sebész szeretnék lenni ahogy több évfolyamtársam is (nő).


Ha már fogorvosi, azon belül is inkább szájsebészet, nekem egy végzett fogorvos ismerősöm mondta, hogy a szájseb-en többet lehet keresni. Ha a pénz alapján akarod dönteni a szakosodást

2016. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!