Melyik egyetem a jobb?

Figyelt kérdés
Szerbiában járok iskolába, és eddig úgy volt, hogy gyógyszerészeti egyetemre megyek tovább, amihez kémiát és matekot kell érettségire készíteni. Az utóbbi időben azonban egyre jobban megtetszett a fogorvosi szak is, amihez szintén kémia és biológia kell. A kémia már megy, de januártól be kell iktassam az időmbe a másik tantárgyat és nem tudom eldönteni melyik legyen az.. a biológia vagy a matematika. Nem tudom melyiket tanulhatnám meg jobban, vagy hogy melyik egyetem érné meg jobban munkalehetőség, pénz és egyéb dolgok alapján. Ti mit gondoltok?

2014. dec. 21. 01:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindegyik nagyon jó, egyikkel sem lősz mellé. Azt válaszd, ami jobban érdekel!

Az pedig, hogy kémia mellett melyik tantárgyból érettségizz, sok mindentől függ. Milyen szinten állsz jelenleg biológiából és matematikából? Ha kb egy szinten vagy, akkor a matek emelt szerintem könnyebb, így azzal több pontot gyűjthetnél. Viszont a biológiának sokkal több hasznát vennéd az egyetemen.

2014. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!