Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek felsőoktatási...

Szerintetek felsőoktatási szakképzést érdemes elvégezni, vagy többet érne, ha jövőre megpróbálnék bejutni alapszakra?

Figyelt kérdés
nem adtam jelentkezést alapszakra, csak fsz-re, eddig mindenki ajánlgatta, most júniusban pedig már mindenki azt mondja felesleges időpocsklás az egész, tehát szerintetek megéri elvégezni? vagy inkább dolgozzak 1 évet és jelentkezzek jövőre?
2016. jún. 7. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges arra pazarolni féléveket, illetve az idődet is. Csinálj ebben az egy évben valami hasznosabbat, tanulj nyelvet, tedd le a jogsit, dolgozz, stb.
2016. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy az alapképzés után mit akarsz és tudsz kezdeni magaddal. Ha tervezel még tanulni utána mesterképzésen vagy akár másik alapképzésen, akkor tök felesleges időpazarlás (és ingyenes félév pazarlás) a szakképzés, inkább hagyj ki egy évet, gyűjts pénzt és tapasztalatot, javíts az érettségiden!
2016. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, attól függ. Ha olyan alapszakra akarsz menni, akkor elvileg az fsz-t elvégezve beszámítják a tantárgyaidat, így már könnyebb dolgod lenne az alapszakon.


Ezt neked kell eldöntened igazából, de ha már így alakult és egyezik a két szak akkor kezdj bele és majd max tovább viszed

2016. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!