Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudnék kiiratkozni? Esti...

Hogy tudnék kiiratkozni? Esti iskolába szeretnék menni.

Figyelt kérdés

17vagyok most, augusztus végén töltöm a 18-at Az lenne a problémám hogy a mostani iskolámból levelező képzésbe szeretnék átmenni, 11.-es vagyok, de nem tudok tovább a jelenlegi iskolámban maradni! A szüleim nem támogatják, de ez lényegtelen is, mert ha 18leszek nem kell a beleegyezésük,

Osztályozó vizsgát kell tennem a hiányzások miatt augusztusban egy tantárgyból, de el sem megyek mivel a levelező suliban 11.-et újbol kellene kezdenem egyébként is.

De így viszont nem adják ki a bizonyitványom, és amig nem vagyok 18 magamtól ki sem tudok íratkozni?? Mindenképpen megkell várnom augusztus legvégét és utána gyorsan intézkedni,vagy ha 16éves korig vagyok tanköteles akkor már magamtol is eljöhetnék?

Köszönöm ha segitetek!



2016. jún. 9. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehogy már egy tantárgyból ne tudd a vizsgát letenni
2016. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-es le tudom tenni, angolról van szó, és nem a jegyeim miatt "buktattak" meg, hanem kigyűlt a 250óra hiányzás és emiatt augusztusban kellene megcsinálnom DE MIVEL az esti suli 2éves képzés ezért a 10.es bizonyitványommal mehetek mivel a 11-et úgy is újra kellene járnom tehát lényegtelen.

Birom mikor ennyire nincs szövegértése valakinek hogy nem tudja értelmezni ami leírtam, pedig érthetően írtam le szerintem.

2016. jún. 10. 11:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Te magad írtad, h máshogy megnem adják oda a bizit -

te tudod

2016. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mégis miért akarsz egy nappali középiskolából átmenni levelezőre 18 évesen? Annyira sz@r a jelenlegi sulid?
2016. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát máshogy nem, de ha augusztus végén bemegyek kiiratkozni akkor kötelesek odaadni és 10.-ig megvagyok.

Esti suliba átvesznek , és jobb lesz nekem mellette dolgozok.

Igen annyira rossz, és fizetős is, nincs kedvem 80ezret kidobni megint az ablakon 1éves tandijra.. ha máshol megcsinálhatom ingyen, és elegem van az igazgatóságból folyamatosan szivatnak, az osztályozó vizsgámat is áttették azgusztusra, nem hiányzik nekem az egész tanitás meg osztályom egy nagy szar . :D

2016. jún. 11. 10:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Melyik sulit nézted ki?
2016. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17-18 évesen Te csak ne akarjál "dolgozni", egy 17-18 évesnek az a dolga, hogy tanuljon. Még ha ott is hagyod a mostani sulid, akkor is arra koncentrálj, hogy minél jobb legyen az az érettségi, hogy utána felvegyenek jó helyre, államira.
2016. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es nem szeretnék tovább tanulni.

érettségit szeretnék meg mellé egy jó szakmát amivel aztán el tudok helyezkedni nem akarok éveket még az iskola padban tölteni, éppen azért jelentkezek most is levelezős suliba, mert ez elől menekülök :D :D amugy 18leszek addigra mármint szeptemberre mire elkezdenék dolgozni, nem 17

2016. jún. 13. 16:46
 9/11 anonim ***** válasza:
A "továbbtanulás" alatt nyilván a két éves szakmát is értem. Azt se csináld 18 évesen levelezőn, ezt nem indokolja semmi. Menjél csak szépen egy jó nevű, rendes, nappali szakközépbe érettségi után, miért jó az neked, ha levelezőn csinálod? Mazochista vagy?
2016. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra, hogy konkrétan a mostani sulid sz@r, arra az a válasz, hogy konkrétan a mostani sulidat hagyod ott, nem az, hogy úgy általánosságban az iskolapadot...
2016. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!