Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudnék kiiratkozni? Esti...

Hogy tudnék kiiratkozni? Esti iskolába szeretnék menni.

Figyelt kérdés

17vagyok most, augusztus végén töltöm a 18-at Az lenne a problémám hogy a mostani iskolámból levelező képzésbe szeretnék átmenni, 11.-es vagyok, de nem tudok tovább a jelenlegi iskolámban maradni! A szüleim nem támogatják, de ez lényegtelen is, mert ha 18leszek nem kell a beleegyezésük,

Osztályozó vizsgát kell tennem a hiányzások miatt augusztusban egy tantárgyból, de el sem megyek mivel a levelező suliban 11.-et újbol kellene kezdenem egyébként is.

De így viszont nem adják ki a bizonyitványom, és amig nem vagyok 18 magamtól ki sem tudok íratkozni?? Mindenképpen megkell várnom augusztus legvégét és utána gyorsan intézkedni,vagy ha 16éves korig vagyok tanköteles akkor már magamtol is eljöhetnék?

Köszönöm ha segitetek!



2016. jún. 9. 21:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Istenem..igen a mostani sulimat hagyom ott, de a NAPPALI HÉTKÖZBEN BEJÁROS iskolát is, mivel nekem ez nem fekszik, sokkal jobban eltudom végezni levelezőn esti auliba ahol havi 2x kell hétvégén bemenni. Ez a nem mindegy

mellete dolgozok. Minek erőltetném a nappalit ha utálom mint a szart, nem érzem jol magam. lefáraszt , tul vagyok terhelve ahogy a többi diák is (napi 9ora +7ig tanuloszoba) gondoldmár el. Ha napi 5-6ora lenne még azt mondom oké. de igy ez nem működik. sokkal jobb lesz a másik

2016. jún. 13. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!